Home | Sport | Fudbal | Ahmetović u 89. minuti donio bod Sarajevu u gostima kod Mladosti – TABELA
Liga prvaka

Ahmetović u 89. minuti donio bod Sarajevu u gostima kod Mladosti – TABELA

U četvrtom kolu Premijer lige BiH Mladost i Sarajevo su u Doboju kod Kaknja podijelili bodove odigravši 1:1.

Hadžić je svoju drugu priliku nameču imao u 25. minuti kada je šutirao glavom nakon kornera, ali je ponovo Velić sjajno odbranio.

Mladost je iz prvog šuta u okvir gola Sarajeva postigla pogodak. Arežina je ubacio loptu iz slobodnog udarca sa lijeve strane, a Zahirović je pogodio glavom za 1:0.

Sarajevo je u drugom poluvremenu dominiralo terenom, ali nije uspijevalo doći do pogotka sve do 89. minute. Stanojević je izveo korner sa desne strane, a Ahmetović je glavom iz peterca matirao Velića za konačnih 1:1.

U drugom meču koji je počeo u 17:30 sati GOŠK je savladao Široki Brijeg rezultatom 2:1 pogocima Mišića iz 53. i Pehara iz 62. minute.

Vaš komentar

ZIPA OVO

Liga prvaka

Izabran najbolji gol Premiershipa: Bergkampova majstorija za pamćenje/ VIDEO

Engleski BBC izabrao je najbolji gol u historiji Premiershipa. Ove godine navršava se 25 godina …