Saturday , September 21 2019
Home | Sport | Ostali sportovi | Amel Tuka pobijedio na mitingu u Ostravi i kvalifikovao se na Svjetsko prvenstvo/ VIDEO
Amel Tuka pobijedio na mitingu u Ostravi

Tuka je u Češkoj na mitingu Zlatni šiljak slavio s vremenom 1:44.95, što mu je najbolji rezultat ove sezone.

Ipak, ono što je još važnije od pobjede je da je na ovaj način ispunio normu za Svjetsko prvenstvo (1:45.80) koje će se održati krajem septembra i početkom oktobra u Dohi.

Drugo mjesto pripalo je Poljaku Adamu Kszczotu (1:45.63), dok je treće mjesto osvojio Alfred Kipketer (1:45.90).

Mrakovic-Meat-Toronto

Vaš komentar

ZIPA OVO

Košarkaši Španije drugi put postali svjetski prvaci

Košarkaši Španije osvojili su titulu svjetskih prvaka pobjedom u finalu protiv Argentine rezultatom 95:75. Španci …