Saturday , November 17 2018
Home | Sport | Fudbal | BiH-Španija 1:3 – Zmajevi s igračem manje pokazali da se mogu mjeriti sa najvećima/ VIDEO
repka_navijaci

Fudbalska reprezentacija BiH poražena je od Španije rezultatom 1:3 u prijateljskoj utakmici igranoj na AFG Areni u švicarskom St. Gallenu.

Selektor Baždarević u ovom meču nije mogao računati na povrijeđene Ermina Bičakčića, Senada Lulića i Vedada Ibiševića, dok je Del Bosque, njegov kolega na drugoj strani, Zmajevima suprostavio sastav bez igrača Barcelone, Seville, Real Madrida i Atletlco Madrida

Iako nismo loše ušli u utakmicu, u 11. minuti ponovo je slabo reagovala posljednja linija Zmajeva nakon jednog kornera, a lopta je došla do Nolita, koji je odmjerenim udarcem iskosa sa lijeve strane matirao Begovića za 0:1.

SARAJEVO GRILL TORONTO

majevi su nakon toga pokazali još više nesigurnosti, a u 18. minuti bilo je već 0:2. Bešić je napravio nevjerovatnu grešku lošim povratnim pasom u našem kaznenom prostoru, a Nolito je velemajstorskim lob udarcem prebacio Begovića za 0:2.

Pjanić je u 29. minuti izveo korner sa desne strane kojeg je izborio Višća, a Spahić je sjajno skočio i zakucao loptu pod prečku za 1:2.

U posljednjim trenucima Pedro je uspio da postigne i treći gol za Španiju za konačnih 1:3, ali igra Zmajeva iz drugog dijela svakako da nas može radovati.

Stadion: AFG Arena, St. Gallen. Sudija: Stephan Klossner (Švicarska). Strijelci: 0:1 Nolito 11., 0:2 Nolito 18., 1:2 Spahić 29., 1:3 Pedro 94. Žuti kartoni. Vranješ (BiH). Crveni karton: Spahić 45. min. (BiH).

Bosna i Hercegovina: Begović, Vranješ (od 90. Memišević), Spahić, Zukanović, Hadžić (od 67. Medunjanin), Bešić, Kolašinac, Pjanić, Višća (od 46. Hajrović), Hodžić (od 57. Duljević), Džeko (od 21. Đurić / od 78. Grahovac).

Španija: Asenjo, Bellerin, San Jose (od 81. Fornals), Bartra, Azpilicueta, Fabregas (od 60. D. Llorente), Marco Asensio (od 60.Williams), Silva (od 46. Suarez), Nolito (od 60. Oyarzabal), Aduriz (od 46. Pedro).

Vaš komentar

ZIPA OVO

Premier liga - incidenti

Rezime 17. kola – Incidenti, sudijske lakrdije, očajni tereni, mizerne posjete ili kraće Premijer liga BiH/ VIDEO

Premijer liga Bosne i Hercegovine minulog vikenda je dotakla samo dno. Brojni incidenti, sudijske lakrdije, …