Tuesday , November 21 2017
Home | Sport | Fudbal | Kvalifikacije za SP – Ukrajina savladala Tursku ne sa jednim već sa dva neregularna gola/ VIDEO
Rusia 2018

Ukrajini je na noge došla Turska. Obje reprezentacije teže da se domognu bar drugog mjesta u ovoj grupi jer je Finska neočekivano danas pobijedila Island.

Domaći su krenuli ofanzivno i već u 18. minuti Yarmolenko pogađa za 1:0. Premda su gosti s pravom tražili ofsajd, sudija je pokazao na centar.

Strijelac prvog gola postigao je i drugi pogodak za domaće u 42. minuti. I ovaj gol je neregularan. Lopta je prije asistencije izašla u gol-aut, ali je opet signalizirano da je gol priznat. Semafor je nakon prvog poluvremena pokazivao 2:0.

Milan Lane Gutović - Hit Komedija"Ukrađena Ličnost" - Toronto

Prvi pogodak Ukrajine potignut je iz ofsajda, drugi nakon što je lopta napustila teren (Foto: Twitter)

Ukrajinci su u nastavku znalački sačuvali stečeno vodstvo, a sigurno će biti mnogo polemike oko ove utakmice.