Tuesday , February 20 2018
Home | Sport | Fudbal | UEFA: Mandžukićev pogodak protiv Reala proglašen najljepšim golom sezone/ VIDEO
mandzukic-gol-finale

UEFA: Mandžukićev pogodak protiv Reala proglašen najljepšim golom sezone/ VIDEO

Hrvatski reprezentativac i napadač Juventusa Mario Mandžukić dobio je nagradu UEFA-e za najljepši gol u prošloj sezoni.

Mandžukić je postigao fantastičan gol makazicama u porazu Juventusa od Reala rezultatom 4:1 u finalu Lige prvaka, a na poluvremenu je bilo 1:1. Upravo je Mandžukić u 27. minuti postigao gol za izjednačenje.

Ipak, Real je do kraja postigao još tri pogotka, pobijedio 4:1 i odbranio titulu u Ligi prvaka, a Mandžukiću kao utjeha ostaje nagrada za najljepši pogodak u prošloj sezoni.

Vaš komentar

ZIPA OVO

rukomet

“Slučaj Nuić” – EHF odlučio: BiH ostaje bez baraža za Svjetsko prvenstvo u rukometu

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine neće nastupiti u baražu za Svjetsko prvenstvo u rukometu. To …