Friday , February 28 2020
Home | Sport | Fudbal | PLBIH: U posljednjoj utakmici drugog kola Sarajevo slavilo na gostovanju protiv Čelika 2:0/ VIDEO
Premijer liga

Nogometaši Sarajeva su u posljednjoj utakmici drugog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine večeras su u Zenici pobijedili ekipu Čelika sa 2:0.

U prvoj današnjoj utakmici Borac je u Gabeli pobijedio Gošk sa 1:0. Strijelac jedinog gola za Borac, koji ima maksimalan učinak nakon dva kola, bio je  Veselinović u 31. minuti.

Sarajevo je povelo u 54. minuti golom Rahmanovića, a u 76. minuti Hadžić pogađa za 2:0 i prvu pobjedu Sarajeva.

Parovi trećeg kola:

Široki Brijeg – Čelik, Krupa – Sloboda, Radnik – Zrinjski, Željezničar – Vitez, Sarajevo – Gošk, Borac – Mladost.

Vaš komentar

ZIPA OVO

Kvalifikacija za Evropsko prvenstvo – Košarkaši BiH u neizvjesnoj završnici došli do pobjede u Rigi/ VIDEO

Košarkaši BiH pobijedili su u Rigi u prvoj utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo favorizovanu selekciju …